SKELBIMŲ TALPINIMAS

Vis augantis interneto vartotojų skaičius priverčia susimąstyti apie reklamą internete. Internetas jau tapo pagrindine terpe ne tik bendrauti, bet ir pramogauti, o dėl plačios auditorijos – veiksminga ir palyginti nebrangia vieta reklamai. Reklama internete žaibišku greičiu keičia reklamą per tokias tradicines žiniasklaidos priemones kaip televizija, radijas, laikraščiai ir žurnalai, todėl labai svarbu, kad įmonės tikslingai pristatytų savo veiklą internete.

siulome
a

FACEBOOK PRIEŽIŪRA

Facebook vienas iš geriausių reklamos būdų pristatyti savo įmonę, kadangi visame pasaulyje yra daugiau nei 1 mlrd aktyvių vartotojų, kurie naudojasi facebook. Sukurtame įmonės profilyje jūs galite rengti įvairius konkurus, loterijas, žaidimus, akcijas ir taip pristatyti savo produkciją ar teikiamas paslaugas.

Mes siūlome Jums facebook priežiūrą skelbiant kokybiškas naujienas 

Linksmų ir originalių naujienų pateikimas, skatinant intensyvų fanų bendravimą; 

Maketavimas, sveikinimai įvairių švenčių proga.

 Sutaupysite daug laiko už labai gerą kainą! 

Google AdWords reklama

Efektyvi GOOGLE AdWords Reklama Jūsų verslui!

Pasiekite 98% Lietuvos interneto vartotojų

Google – populiariausia paieškos sistema Lietuvoje ir pasaulyje. 9 iš 10 mūsų šalies gyventojų informacijos apie prekes ir paslaugas ieško būtent per Google paieškos sistemą. Vartotojai, kurie patys ieško informacijos apie tam tikras prekes ar paslaugas, yra žymiai labiau linkę pirkti.

Tikslios efektyvumo ataskaitos

Kaip paskaičiuoti kiek reklamai išleisti pinigai atnešė Jūsų įmonei naudos? Su Google Analytics reklamos efektyvumą išmatuosite tiksliai. Pateiktose ataskaitose matysite kiek svetainėje apsilankė lankytojų, kiek iš jų pirko, užsiregistravo gauti pasiūlymui, peržiūrėjo kontaktų puslapį ar atliko kitą veiksmą.

Efektyvus GOOGLE AdWords reklamos administravimas

Gaukite maksimalią naudą iš Google reklamos bendradarbiaudami su mumis:

> Paruošime reklamos strategiją

> Parinksime tinkamiausius raktažodžius

> Sukursime AdWords reklamos kampaniją ir nuolat ją prižiūrėsime

> Teiksime reklamos efektyvumo ataskaitas